نصب تابلوهای آموزشی پیشگیری از انتقال بیماری‌های تنفسی به تعداد کافی در محل از جمله دستورالعمل شستن دست‌ها برای پیشگیری از انتقال بیماری‌های تنفسی به تعداد کافی در محل سرویس‌های بهداشتی ضروری است».

وجود مواد شوینده، گنا، امکانات و تجهیزات نظافت به مقدار کافی و لازم در محل و استفاده از هواکش و سیستم تهویه مناسب در سرویس‌های بهداشتی هم اامی است».

‌ممانعت از ادامه فعالیت پرسنل بیمار و مشکوک به بیماری‌های تنفسی و استفاده از پرسنل مخصوص به عنوان مسوول نظافت و استفاده از ماسک، دستکش، چکمه و لباس کار در هنگام نظافت از توصیه‌های بهداشتی است».

نظافت و گنایی دستگیره‌های در، نرده پله‌ها و سرویس‌های بهداشتی به صورت مستمر و سایر سطوح مانند کف اتاق‌ها، راهروها، سالن آمفی تئاتر و . به صورت روزانه ضروری است».

جداسازی سطل، دستمال‌ها، وسایل نظافت و گنایی سرویس‌های بهداشتی از وسایل مکان‌های دیگر از جمله آبخوری از توصیه‌های مهم بهداشتی برای اماکن عمومی است».

جمع‌آوری دستمال کاغذی‌های استفاده شده و همچنین وسایل یک بار مصرف نظافت در کیسه‌های پلاستیکی محکم و سطل‌های دردار پدالی و دفع آنها در آخر نوبت کاری توسط مسوول نظافت همان شیفت ضروری است».

وجود سیستم لوله‌کشی صابون مایع یا حداقل ظرف همراه با مایع دستشویی در محل سرویس‌های بهداشتی و آموزش نحوه شستن دست‌ها برای پیشگیری از انتقال ویروس به پرسنل آشپزخانه و سایر پرسنل توصیه می‌شود.

سرو نمک، فلفل، سماق و آب خوردن در بوفه، آبدارخانه یا آشپزخانه و سالن پذیرایی در بسته‌بندی‌های یکبار مصرف یا در غیر این صورت گنایی مناسب ظروف حاوی آنها اامی است».

آیا ممکن است از حیوان خانگی کوید 19 انتقال پیدا کند؟

روند درمان بیماری چگونه است؟

در صورت ابتلا به بیماری تنفسی چه کنیم؟

علائم عمده ویروس کرونا

توصیه های بهداشتی برای اماکن عمومی

آیا برای حفاظت از خود به ماسک نیاز داریم؟

راه های پیشگیری چیست؟

بهداشتی ,است» ,نظافت ,سرویس‌های ,پرسنل ,محل ,سرویس‌های بهداشتی ,در محل ,استفاده از ,ضروری است» ,بیماری‌های تنفسی ,برای اماکن عمومی ,انتقال بیماری‌های تنفسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

glucaderex baranjon8 havafazayeashoora sabadesignr تبلیغات کالا parsigp pooster018 rojhelab arvin1371